افشای سرقت های سریالی مامور قلابی

شک پلیس به خودروی پیکان راز سرقت های سریالی مامور قلابی در جنوب شرق تهران را فاش کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر روز 16 مرداد امسال مأموران گشت انتظامی تهران بزرگ در اتوبان خلیج به توقف یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ در کنار یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک شدند . مشکوک شدن مأموران به خودرو پیکان از آن جهت بود که از حدود یک هفته پیش وقوع سرقت های تحت پوشش با استفاده از یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ در محدوده جنوب و جنوب غرب تهران در سیستم جامع پلیس ثبت شده بود .

با توقف خودرو گشت انتظامی ، راننده نیسان به محض مشاهده مأموران به آنها اظهار داشت که راننده پیکان با معرفی خود به عنوان مأمور قصد اخاذی از وی را داشته که بلافاصله مأموران اقدام به دستگیری راننده پیکان به نام "مسعود . الف" 42 ساله کردند .

 

  اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور رئیس شعبه 101 مجتمع قضایی کهریزک ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با انتقال متهم به پایگاه نهم بلافاصله کارآگاهان تیم مبارزه با زورگیری ، او را به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار مورد شناسایی قرار دادند . بر اساس سوابق پایگاه نهم ، "مسعود . الف" یکی از مجرمان سابقه داری است که 30 مرداد سال گذشته در خیابان جوانمرد قصاب ، با تهدید و اجبار و جعل عنوان مأمور قصد زورگیری داشته که توسط مأموران گشت کلانتری 131 شهرری دستگیر و جهت انجام تحقیقات تخصصی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار آنها قرار گرفته بود .

کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی در ادامه رسیدگی به این پرونده ، با بررسی شکایت ها و پرونده های مشابه موفق به شناسایی تعدادی از مالباختگانی شدند که توسط سرنشین یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ مورد زورگیری و سرقت اموال قرار گرفته بودند . با دعوت و مراجعه مالباختگان ، متهم توسط تعدادی از آنها مورد شناسایی قرار گرفت .

سرهنگ کارآگاه مرتضی رستمی - رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ - با اعلام این خبر گفت : در ادامه تحقیقات ، تعدادی از مالباختگان مناطق "جنوب" و "جنوب شرق" تهران به ویژه در "شهرری" و "دولت آباد" شناسایی و به پایگاه نهم پلیس آگاهی دعوت شدند . به همین خاطر از سایر مالباختگان احتمالی که در طول چند ماه گذشته ، بدین شیوه و شگرد و توسط سرنشین یک دستگاه خودرو پیکان سفید رنگ مورد سرقت و زورگیری قرار گرفته اند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهم و طرح شکایات خود به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در شهرری ـ خیابان آستانه مراجعه کنند ./مهر

 تاريخ : | | نویسنده : esmaeilrazavi |
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
بهترین شرکت باربری در استان تهران
سایت مربوط به قیمت کالاهای دیجیتال

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.