سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:

دولت امسال آتش به همه اموالش زده است

با روند کنونی پیش بینی شده است که این منابع عمدتا صرف بدهی های قبلی دولت شود که البته امیدوارم همین وعده نیز محقق شود ، لیکن احساس می کنیم مانند گذشته ، این اتفاق نیز نخواهد افتاد / در حوزه انتخابیه خود من پروژه هایی در حوزه راه داریم که از سفر اول تنها کلنگ آن خورده است و در صنایع هم مصوبات زیادی باقی مانده است

 

حسین امیری خامکانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  اعتدال ، گفت: کشور های همسایه ما از سال 1970 کار عملیات پارس جنوبی را شروع کردند و در سال 1991 برداشت از آن آغاز شد ، ما در سال 1991 همراه با شروع برداشت همسایگان از پارس جنوبی ، تازه عملیات خود آغاز کردیم و در سال 2001 تازه به برداشت رسیدیم ، لذا این 10 سال برداشت را از میادین مشترک عقب هستیم.

 

نماینده اصولگرای مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید بپذیریم که در پارس جنوبی عقب هستیم ؛ عدد عقب بودن مهم نیست مهم این است که باید بپذیریم همسایگان ما در میادین مشترک از ما بیشتر برداشت می کنند و تعجیل کنیم برای سرمایه گذاری بیشتر ، که بیش از این عقب نیفتیم.

 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید حد اقل سالی پنجاه میلیارد دلار کنار بگذاریم ،  تا بتوانیم فازهای مختلف میادین مشترک را به روز بکنیم و مشکلات را حل کنیم.

 

امیری خامکانی در ادامه با انتقاد از عدم پرداخت سهم صنعت و تولید در هدفمندی یارانه ها گفت: در بودجه پیش بینی کردیم تا دولت قبل واگذاری ها  تهاترکند و برخی بدهی ها ی خود را به صنعت بدهد ، اما این امر محقق نشد ؛ در بودجه 91 دولت خودش این را برای همه دستگاه ها پیش بینی کرد که از قبل واگذاری ها ، بدهی های خود را بپردازد و می توان گفت امسال دولت آتش به همه اموالش زده و تمام واگذاری های خود را می خواهد صرف بدهی هایش کند و این در حالیست که قرار بود  واگذاری ها صرف زیر ساخت ها شود و راه برای بخش خصوصی با توسعه زیر ساخت ها باز شود.

 

وی افزود: با روند کنونی پیش بینی شده است که این منابع عمدتا صرف بدهی های قبلی دولت شود که البته امیدوارم همین وعده نیز محقق شود ، لیکن احساس می کنیم مانند گذشته ، این اتفاق نیز نخواهد افتاد .

 

خامکانی گفت: شاکله کلی اقتصاد کشور مشکل دارد ؛ بسیاری از مصوباتی که در سفرهای استانی دولت آمد ، محقق نشده است و برای مردم توقع ایجاد کرده است و وعده ها متاسفانه انجام نشده است و عمدتا پروژه های زیر ساختی و زیر بنایی به مرحله آغاز هم نرسیده است.

 

نماینده مردم زرند و کوهبنان گفت: در حوزه انتخابیه خود من پروژه هایی در حوزه راه داریم که از سفر اول تنها کلنگ آن خورده است و در صنایع هم مصوبات زیادی باقی مانده است.

وی در خاتمه از عملکرد نیکزاد انتقاد کرد و گفت: وزارت راه و شهرسازی که ادغام شد نباید یک بخش را مغبون بخش دیگری کنند؛ احساس می شود که امروز برای اینکه علاقه دولت و رییس جمهور این است که آمار و ارقام در مسکن باشد ، آقای وزیر تمام وقت و نیروی خود را صرف مسکن می کند و از راهها و جاده ها باز مانده است و ما امروز در حوزه راه مشکل داریم./اعتدالتاريخ : | | نویسنده : esmaeilrazavi |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.