اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مصباح یزدی، اظهارات هاشمی را به خودش گرفت/ پاسخ تلویحی مصباح به هاشمی

مصباح یزدی که بسیاری از سابقون انقلاب، وی را از دسته مبارزانی می دانند که پس از دوره ای "مبارزه را بر طاقچه نهاده"، می گوید: پس از انقلاب برخی از همین افراد به پست های مهمی در نظام دست پیدا كردند و اكنون نیز منتظر فرصت هستند.

 انتخاب  : پس از آنکه آیت الله هاشمی رفسنجانی طی سخنانی مبنی بر اینکه بی‌اعتقادان به مبارزه با شاه "هدایت برخی گروه‌های افراطی و تندرو را در دست گرفته‌اند"، ظاهراً آیت الله مصباح یزدی پاسخ رییس مجمع تضخیص مصلحت نظام را داده است.

به گزارش سرویس سیاسی "انتخاب"؛ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته بود: متاسفانه شاهدیم کسانی که اعتقادی به مبارزه با شاه نداشتند و یا آن را بی‌فایده و غیرضروری برمی‌شمردند، امروز مستقیم و یا غیرمستقیم هدایت برخی گروه‌های افراطی و تندرو را در دست گرفته‌اند و برای کشور راه‌حل تجویز می‌کنند.

پس از آن برخی رسانه ها مدعی شدند که منظور هاشمی، مصباح یزدی بوده است.

 

مصباح یزدی نیز ظاهراً تحلیل این دست رسانه ها را پذیرفته و در مقام پاسخ به هاشمی برآمده است. وی در دیدار با كاروان 'عاشقان حسینی زایران خمینی' متشكل از پاسداران مجتمع آموزشی امام علی(ع) اصفهان گفته است: همانطور كه در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی كسانی صداقت نداشته و به دنبال كسب قدرت بودند امروز نیز عده ای به دنبال مصادره انقلاب به سود منافع خود هستند.

وی افزود: در زمان انقلاب حتی كسانی بودند كه امام(ره) را به عنوان ایدئولوگ انقلاب قبول نداشته و صرفا ایشان را وسیله ای برای اسقاط شاه می دانستند.

 

مصباح یزدی که بسیاری از سابقون انقلاب، وی را از دسته مبارزانی می دانند که پس از دوره ای "مبارزه را بر طاقچه نهاده"، می گوید: پس از انقلاب برخی از همین افراد به پست های مهمی در نظام دست پیدا كردند و اكنون نیز منتظر فرصت هستند.

وی گفت: در زمان صدر اسلام نیز عده ای به ظاهر مسلمان حكومت نبوی را در قالب رقابت های سیاسی عادی ارزیابی می كردند و به دنبال بازستاندن قدرت از بنی هاشم بودند.

مصباح یزدی با بیان اینكه عزت در دست خداوند است، ادامه داد: خداوند كسانی را كه دوست دارد و آنان نیز خداوند را دوست می دارند عزیز می كند.

این در حالی است که روایت های متنوعی در مورد فعالیت های متوقف شده ی آیت الله مصباح پیش از انقلاب، از سوی برخی شخصیت های مهم شنیده شده است./انتخابتاريخ : | | نویسنده : esmaeilrazavi |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.